- Komerční sdělení-spot_img

Zimní pravidla smyslnosti: Jak zvýšit svůj sex-appeal?

spot_img

Čas vánočních večírků, rodinných oslav, divadelních premiér a koncertů nám zpříjemňuje dlouhé zimní večery a zároveň přináší jedinečnou příležitost ke zvýraznění ženskosti.

Když věnujete energii výběru oblečení, úpravě vlasů a účesu, děje se přitom něco, co zvyšuje vaše charisma.

Pozornost, kterou darujete svému tělu se projeví ve zvýšené hladině oxytocinu, takzvaného hormonu lásky. Lidé, kteří ho mají dostatek jsou otevřenější vůči okolí a snáze navazují kontakty.

Čtěte také:

Značka Nike podpořila ženy s nadváhou, vytvořila pro ně novou kolekci

Jeho produkci můžete podpořit například i tím, že si dříve, než se vyberete do společnosti, dopřejete teplou olejovou masáž nohou.

Postupujte přitom jemnými krouživými pohyby od prstů vzhůru ke kolenům a poté ke stehnům. Nohy se krásně uvolní a snáze zvládnou chůzi na vysokých podpatcích.

Tajemství sexapilu
Při výběru oblečení je vhodné jemně zvýraznit své přednosti. Ukažte světu tu část těla, která je podle vás krásná. Dekolt, nohy nebo ramena.

Při odhalování se řiďte pravidlem – jeden a dost! Pokud například odhalíte dekolt hlubokým výstřihem, odpusťte si minisukni, i když jste přesvědčená, že máte perfektní nohy.

Rafinovanost dokáže, pokud jde o sexepyl, rozhodně více než prvoplánová vyzývavost. Lidem se vždy líbí víc to, co je tak trochu záhadné a částečně skryté.

Na celkový dojem bude mít velký vliv také to, z jakého materiálu budete mít ušité šaty. Důležité je, aby vás příjemně hladil po pokožce.

A pokud jde o střih, určitě by neměl být příliš těsný. Pokud vás bude oblečení škrtit a nebudete se v něm moct volně hýbat, těžko z vás bude vyzařovat pozitivní energie.

To platí i pro spodní prádlo. O dvě čísla menší stahovací kalhotky vám určitě nepřidají na náladě, ani špatně padnoucí podprsenka. Spodní prádlo by mělo být jako vaše druhé kůže – příjemné na dotek a dokonale pohodlné.

Make-up a vůně
Pokud jde o večerní make-up, můžete si u něj rozhodně dovolit více než při denním líčení. Umělé světlo pohlcuje barvy, výrazná líčidla při něm ztrácejí intenzitu.

Letošní módní trendy preferují tmavé barvy na očích – temně zelenou, antracitovou a černou, které kombinují tón v tónu.

To znamená, že můžete použít například černou řasenku s černou linkou a černými očními stíny. Samozřejmě, při takovémto výrazném líčení očí je třeba ubrat z barevnosti ostatních partií obličeje – použít jemnější barvu na líčka a rty.

Nezbytnou tečkou za večerní úpravou je výběr parfému. I v této oblasti si můžete večer dovolit více než přes den.

Těžké sladké vůně působí ráno nebo v poledne rušivě, dokonce pro některé lidi až nepříjemně. Večer vám však pomohou zvýšit auru přitažlivosti.

Aromatické vůně jako pačuli, santalové dřevo, jasmín nebo ylang-ylang navozují atmosféru sblížení a intimity na rozdíl od svěžích ovocných parfémů, které se hodí více na den, podporují racionální úsudek a schopnost koncentrace, což oceníte například na pracovních jednáních.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora