- Komerční sdělení-spot_img

Osm faktů z přehlídek Victoria´s Secret, které vás budou zajímat

spot_img

Přehlídky firmy Victoria´s Secret, která vyrábí spodní prádlo pro ženy každý rok ohromuje krásným spodním prádlem a nádhernými ženami-Amazonkami, které splňují představu o kráse žen velké většiny lidí.

Letos, 30. listopadu, se dlouho očekávaná přehlídka konala v Paříži, městě módy. Každý rok mezi své řady vezmou krásky novou „kotníku“.

Minulý rok mezi „andílky“ přibyli Kendall Jenner a Gigi Hadid, letos byla nováčkem sestra Gigi, Bella Hadid. Jako nováček však vůbec nepůsobila a po molu kráčela naprosto sebevědomě.

Čtěte také:

Touha po dokonalém vzezření nemá hranice. Ženy chtějí umělé jamky na zádech

Show Victoria´s Secret však nepatří k obyčejným prohlídkám. Trvá mnohem déle a jde skutečně o velkolepé představení, jehož součástí jsou přitažlivé modelky ve spodním prádle a originálních kostýmech i pěvecké světové hvězdy.

Letos po pódiu kráčeli spolu s Candice Swanepoel, Adrianou Limou či Alessandrou Ambrosio Lady Gaga, Bruno Mars i zpěvák The Weeknd. Celá letošní přehlídka byla odvysílána na televizní stanici CBS. Části z ní si však můžete prohlédnout také na Youtube.

Premiéra v New Yorku
Přehlídky značky spodního prádla rostly do velkoleposti postupně. První prohlídka se konala v roce 1995 v newyorském hotelu Plaza. Už tehdy šlo o luxusní zážitek a modelky musely mít dokonalé postavy, dlouhé nohy a pevné tělo. Ale jedna věc jim chyběla – pověstná křídla.

První křídla
„Andílci“ značky Victoria´s Secret dostali svá první křídla v roce 1998. Zažili tak velký úspěch, že se od té doby objevili na každé přehlídce a tak jako spodní prádlo, vyvíjeli se i oni.

Obrovská křídla, která z modelek dělají přímo fantazijní postavy, už mají svou historii. V současnosti tento nadrozměrný doplněk vyrábí designér Marian Hose. Výroba křídel podle velikosti trvá 30 až 400 hodin.

Jedny z největších křídel, které diváci mohli na modelce vidět, nosila Heidi Klum, někdejší stálice mezi andělskými modelkami. S gigantickými křídly vystoupila před fotografy v roce 2003. Nedokážeme si představit, kolik mohli vážit a kolik tréninku si vyžadovalo vypadat s nimi šťastně a krásně.

Zrod Fantasy bra
Pověstná podprsenka konkuruje svojí popularitou Wonder bra. Její jedinečnost spočívá v materiálech, ze kterých je vyrobena. Kromě toho, že ženám dokonale sedí, sestává z diamantů a smaragdů a nepatří do běžné garderoby ženy.

Její historie se začala psát v roce 2001, kdy se na přehlídce Victoria´s Secret objevila poprvé. Představila ji tehdy modelka Heidi Klum a její hodnota byla 12,5 milionu dolarů.

PETA na molu
My diváci, během sledování přehlídky luxusní značky obdivujeme, jak hladce show probíhá. I v historii andělského prádla však bylo pár momentů, kdy se nevítaní hosté snažili narušit průběh přehlídky.

Například v roce 2002, kdy organizace PETA vylezla na molo a snažila se rozrušit modelku Gisele Bündchen, proti které svůj prostest namířili s heslem v doslovném překladu „Gisele: kožešinová spodina“.

Modelky obcházející křičící protestující však ukázaly svou profesionalitu a po molu vykračovaly se stejnou sebejistotou, jako by tam nikdo nebyl. Za pár vteřin na to odvážné bojovnice za svobodu zvířat zpacifikovali ochrankáři.

Hudební vystoupení jako přidaná hodnota
Značka spodního prádla se chtěla odlišit od jiných výrobců spodního prádla. Svými produkty i způsobem prezentace. A tak v roce 2001 k procházejícím krásným modelkám přidala poprvé i hudební vystoupení. Premiéru mezi modelkami měl Andrea Bocelli a zpěvačka Mary J. Blige.

I vystoupení nabírala stále více na kvalitě. Za jedno z nejlepších se považuje vystoupení skupiny Destiny´s Child z roku 2002, které bylo svůdné jako celá show.

Pamětní vystoupení Spice Girls
Legenda je prostě legenda. Když ji lidé uvidí nebo uslyší, mají tendenci vřískat a tleskat. Obecenstvo během prohlídek Victoria´s Secret je vždy hlučné a natěšené, ale organizátoři přehlídek pamatují na moment, kdy šlo opravdu zešílet.

Bylo to v roce 2007, kdy se na molu objevila pětice žen ze slavné skupiny Spice Girls a „rozbalila to“ hitem Stop.

Rok 2007 byl památný v případě hudebních vystoupení na módní show Victoria´s Secret.

Kromě Angličanek se o to zasloužil i zpěvák Seal. Když vyšel na pódium, všichni tušili, že se k němu přidá jeho tehdejší přítelkyně, Heidi Klum. Dvojice předvedla duet a Heidi při zpívání podporovali vokalisté, přesto předvedla slušný výkon.

Nadšený přítel
Mít za přítelkyni a později za manželku „andělíčka“ z Victoria´s Secret se mimo jiné podařilo i Adamovi Levinovi. Je také milé sledovat, jak se známý sexidol těší ze své krásné přítelkyně.

Svůj obdiv neskrýval na přehlídce v roce 2013, kdy na molo během vystoupení zpěvačky Taylor Swift vyšla Behati v křídlech, která byla jedněmi z nejkrásnějších, jaké měla kdy andělská modelka zavěšená na zádech. Adam svou polovičku tehdy obdaroval vzdušnými polibky, nadšenými výkřiky i potleskem.

Nejnovější z nejlepších
Není pochyb o tom, že součástí show jsou vždy perfektně promyšlená hudební vystoupení a hudební umělci se snaží vydat ze sebe maximum, protože je to pro ně pocta.

Množství pozitivních reakcí si vysloužilo vystoupení Justina Biebera v roce 2012, kdy mu bylo osmnáct let a kroutil se s oblíbenými hity kolem modelek v outfitech se sladkou barevnou tématikou.

Dech divákům i hostům show vyrazila zpěvačka Rihanna v roce 2012. Mnozí se však neuměli rozhodnout, zda je lepší to, jak vypadá nebo to, jak zazpívala svůj hit Diamonds. Bylo to jedno z jejích nejlepších vystoupení.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora