- Komerční sdělení-spot_img

Lidé si vybrali své oblíbence, hlasovali v People´s Choice Awards

spot_img

Jedno z mnoha amerických předávání cen People´s Choice Awards se odehrálo již po 43. krát v Los Angeles. Na ceremonii se setkaly hvězdy filmového, televizního i hudebního nebe.

Přišel každý, kdo v showbyznysu něco znamená. Ceny umělcům většinou předávají a přisuzují odborníci na jednotlivé umělecké směry, kritici a specialisté na film či hudbu.

People´s Choice Awards je však jedinečnou akcí, během které známé tváře showbyznysu skutečně zjistí, jak si jejich fanoušci váží a do jaké míry ocení jejich práci.

Čtěte také:

Značka Nike podpořila ženy s nadváhou, vytvořila pro ně novou kolekci

Nejvýraznější osobností večera byla Ellen DeGeneresová, která dosud získala již 20 ocenění People´s Choice Awards.

Během posledního slavnostního večera si přišla na pódium pro tři ceny – za nejoblíbenější denní televizní moderátorku talkshow, za nejlepší hlas v animovaném filmu, konkrétně ve filmu Hledá se Dory a za nejlepší komediální kolaboraci.

Portia de Rossi s manželkou Ellen DeGeneres (zdroj: TASR)
Jennifer Lopezová si odnesla cenu za nejlepší herečku v televizním kriminálním dramatu, Justin Timberlake získal ocenění „lidu“ za nejlepšího umělce a nejlepší píseň.

Ceny si odnesli také Jennifer Lawrenc, Kevin Hart, Ryan Reynolds, Robert Downey Jr., Melissa McCarthy či Blake Lively.

Mezi nejkrásnější ženy večeře už tradičně patřila herečka a zpěvačka Jennifer Lopezová, Priyanka Chopra, Sarah Jessica Parkerová či Sofia Vergara. Přítomné dámy hvězdily zejména v šatech s metalickým, nejčastěji zlatým efektem.
V kontrastu s ním na červeném koberci hvězdy pózovaly také v róbách s květinovými motivy a v pastelových barvách.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora