- Komerční sdělení-spot_img

Večer ovládl těhotenský styl Beyoncé a blond hříva Katy Perry

spot_img

Předávání hudebních cen v Los Angeles bylo plné lesku, zejména v případě šatů přítomných celebrit. Každoročně zaplní červený koberec osobnosti hudebního byznysu s krásnými, ale i osobitými zvláštními róbami, které na první pohled chtějí působit originálně, ale nakonec patří spíše mezi ty, na které se chce rychle zapomenout.

Několik dam však potvrdilo svůj vybíraný vkus, mezi nimi i zpěvačka Beyoncé, která měla za sebou náročný večer as dvojčaty v bříšku během večera odzpívala dvě vystoupení a probrala si také několik cen.

Na galavečer přišla ve výrazných červených flitrovaných šatech s hlubokým výstřihem.

Čtěte také:

Žádný krém vrásky neodstraní, při stárnutí pokožky se na ně nespoléhejte

Flitry, ale v zelené verzi zvolila okouzlující Celine Dion, po zlaté sáhla Solange Knowles, sestra Beyoncé, která později zlatou róbu vystřídala za lehké bílé šaty s černými pásky.

Zpěvačka Rihanna zopakovala styl z loňského roku, kdy se před fotografy objevila v objemných růžových plisovaných šatech. Tentokrát však objem nechala jen černé sukni a svěžest vzhledu dodala oranžovým crop topům.

Skvěle vypadala i Paris Jackson, dcera zesnulého zpěváka Michaela Jacksona, v šatech značky Balmain, která se stále více objevuje na společenských akcích.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora